plzh-CNenetdelvltnorues

Pod tym hasłem skryła się jesienno-zimowa kolekcja Deni Cler oraz biżuteria z bursztynem wyselekcjonowana z oferty Galerii Boruni. Teraz już z całą pewnością została odkryta…

Kolekcja jesienno-zimowa Deni Cler to kolekcja nowoczesna, a jednocześnie nawiązująca do włoskiego minimalizmu, z którego ta marka wyrosła. Ale przede wszystkim kobieca. Myślą przewodnią w projektowaniu było stworzenie swoistej bazy – podstawy do budowania pełnej garderoby współczesnej kobiety. W tej kolekcji każda kobieta znajdzie coś, czego zawsze pragnęła: czerwony płaszcz, kobiecą żakardową sukienkę podkreślającą talię, doskonałe akcesoria, długie rękawiczki, prosty garnitur czy smoking jako alternatywę dla wieczorowej sukienki.

Biżuteria z bursztynem, elegancka i ponadczasowa, będzie uzupełnieniem kolekcji strojów Deni Cler. Bursztyn bałtycki w bogatej gamie jego odcieni barwnych zamknięty został w wyrafinowanych srebrnych oprawach. Czasem połączony z szykownymi skórzanymi rzemieniami, czasem w towarzystwie kolorowych kamieni naturalnych. Wszystkie wzory są eleganckie i nowoczesne. Zwracają uwagę swoją wyjątkowością: nie tylko z powodu pięknych kamieni, ale także dzięki ponadczasowemu charakterowi. Biżuteria została wykonana w pracowniach polskich artystów plastyków i projektantów biżuterii oraz w renomowanych firmach. Została wyselekcjonowana z oferty sieci salonów Boruni.