Dlaczego bursztyn? Bo go kochamy! Promujemy złoto Bałtyku, informując o wydarzeniach mu dedykowanych, pokazując najnowsze kolekcje bursztynowe i prezentując sylwetki polskich i zagranicznych twórców, którzy – podobnie jak my – nie pozostają obojętni na urok tego fascynującego kamienia.

Do tego zadania podchodzimy nad wyraz odpowiedzialnie, stąd dbałość o wysoki poziom merytoryczny. O bursztynie krąży już wystarczająco wiele mitów, legend i niesprawdzonych informacji – my nie chcemy ich powielać, więc piszemy o bursztynie profesjonalnie. Wspierają nas w tym eksperci: naukowcy, muzealnicy, instytucje i organizacje – bardzo dziękujemy!

Chętnie dzielimy się naszą profesjonalną wiedzą – jednak na określonych warunkach i z poszanowaniem prawa autorskiego. Zamieszczenie linka do naszego artykułu to za mało? Napisz do nas, a znajdziemy dobre rozwiązanie, jak wspólnie promować bursztyn i udostępnić więcej interesujących informacji. 

Chętnie dzielimy się również naszymi łamami – jesteśmy otwarci na propozycje ciekawych tematów. Przygotowałeś nową kolekcję? Organizujesz wystawę? Koniecznie podziel się z nami tą informacją – a my z przyjemnością poinformujemy o tym cały świat!

W portalu amber.com.pl jest miejsce również na Twoją reklamę. Zapraszamy do umieszczania oferty w formie wpisu do katalogu firm i zapoznania się z naszą ofertą reklamową.