Covid nie odpuszcza, organizatorzy targów Amberif również nie dają za wygraną i poszukują rozwiązań, które setkom polskich bursztynników dałyby nadzieję na powrót do handlu. Po odwołaniu kwietniowej daty imprezy podejmują kolejną próbę – tym razem niezagrożoną wirusem, bo zaplanowaną całkowicie online.

Targi Amberif to kolejna impreza wystawiennicza dla branży jubilerskiej, która przenosi się do Internetu, dostosowując się w ten sposób do panujących ograniczeń. W efekcie poszukiwania nowych, skutecznych możliwości prezentacji i sprzedaży produktów oraz wymiany pomysłów i informacji narodziła się koncepcja AMBERIF VIRTUAL SHOWROOM. Pod tą nazwą kryją się targi online oraz multifunkcjonalna platforma cyfrowa umożliwiająca podtrzymywanie aktywności biznesowej w sieci: nawiązywanie nowych kontaktów handlowych, prezentowanie premierowych kolekcji, przeprowadzanie aukcji, przyjmowanie zamówień, realizacja spotkań w formule matchmakingu oraz sprzedaż produktów i usług.

Oprócz rozwiązań handlowych i transakcyjnych – połączonych w kompleksowy moduł e-commerce – AMBERIF VIRTUAL SHOWROOM zawierać będzie również ekspercki portal wiedzy o designie, trendach marketingowych, wydarzeniach artystycznych i naukowych związanych z bursztynnictwem i złotnictwem, prezentacje sylwetek autorów oraz ich dokonań, wyniki konkursów projektowych, wystaw i pokazów mody. Przy jego pomocy możliwa będzie również organizacja profesjonalnych konferencji, sympozjów, kursów, szkoleń, wykładów i prezentacji w najwyższym standardzie audiowizualnym.
„AMBERIF VIRTUAL SHOWROOM, czyli targi i platforma cyfrowa, ma szansę stać się ważnym narzędziem wspomagającym tradycyjne kontakty handlowe nie tylko w pandemicznym roku 2021, ale także jako hybrydowe uzupełnienie tradycyjnych targów w najbliższej przyszłości oraz interaktywny katalog wystawców pozwalający odnaleźć kontrahentów przez cały rok” – przekonują organizatorzy. I dodają: „Wierzymy, że jesienna edycja targów Amberif odbędzie się w tradycyjnej formule w Gdańsku – miejscu, w którym niezwykła energia ‘słonecznego kamienia’ pozwala odzyskać optymizm”.

AMBERIF VIRTUAL SHOWROOM
24-26.06.2021
ONLINE
www.amberif.pl