plzh-CNenetdelvltnorues

Muzeum Bursztynu w Krakowie zaprasza na warsztaty pt. „Jak nie kupić kota w worku, czyli rozpoznawanie falsyfikatów bursztynu", które poprowadzi prof. Barbara Kosmowska-Ceranowicz.

Zaproszenie jest adresowane do osób działających zawodowo w branży bursztynniczej, jak również zainteresowanych tematem imitacji i podróbek. Spotkanie poprowadzi uznany autorytet w dziedzinie badań nad bursztynem bałtyckim, prof. Barbara Kosmowska-Ceranowicz, która zaprezentuje zarówno podstawowe, jak i zaawansowane technologicznie metody identyfikacji bursztynu (spektrometr).

Cena warsztatów: 200 zł/os. (zaliczka 50 zł płatna do 17.01.2014). W cenę wliczone są ciepłe napoje oraz poczęstunek. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18.01.2014. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność wpłaty zaliczki.

Termin: 24.01.2014, w godz. 10:00-13:00 lub 15:00-18:00 (do wyboru)
Miejsce: Muzeum Bursztynu w Krakowie, ul. św. Jana 2
Kontakt: Agnieszka Słupek, tel. 513 511 512, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia z powodu braku wystarczającej liczby chętnych lub innych zdarzeń losowych. W takiej sytuacji zaliczki zostaną zwrócone na konto uczestników w terminie do trzech dni roboczych po zamieszczeniu informacji o odwołaniu spotkania.