Konkurs organizowany przez Komisję Branżową Złotników i Jubilerów Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Międzynarodowe Targi Gdańskie SA ma na celu prezentację umiejętności zawodowych złotników oraz adeptów złotnictwa specjalizujących się w tradycyjnych i nowoczesnych technikach złotniczych. Tradycyjnie odbywa się on w dwóch kategoriach – juniorów (osoby uczące się lub rozpoczynające naukę w zawodzie złotnika do 22 roku życia) i seniorów (osoby posiadające potwierdzone kwalifikacje zawodowe, tzn. świadectwo czeladnika lub dyplom mistrzowski). Juniorzy zmierzą się z tematem „Biżuteria dziecięca”, natomiast seniorzy mają do wyboru dwa tematy: „Biżuteria męska” i „Przedmiot sakralny”. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić do czterech prac konkursowych, przy czym nie mogą one być wcześniej prezentowane i powinny być autorstwa osoby zgłaszającej. Należy je zgłaszać wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym z dołączonym zdjęciem do 01.03.2007 r. w Pomorskiej Izbie Rzemieślniczej MSP w Gdańsku ul. Piwna 1/2, p. 203, tel. 058/ 305 75 41.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w trakcie Międzynarodowych Targów Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich Amberif (14-18.03.2007)

Kontakt
Komisarz konkursu: Waldemar Sawa, tel. 0-603-07-23-24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.pomorskaizba.com.pl