IV. Międzynarodowe Bałtyckie Targi Jubilerskie Amber Trip

Pierwsza edycja targów miała miejsce w marcu 2004 roku w Wilnie w ratuszu miejskim, a następna w Hotelu Reval Lietuva. Tam też będzie miała miejsce również ich czwarta edycja, która odbędzie się w dniach 9-12 marca 2007 roku.

W ubiegłym roku na Amber Trip wystawiały się 104 firmy. W porównaniu z pierwszą edycją ich liczba wzrosła dwukrotnie. Pomysłodawca i organizator, Giedrius Guntorius, spodziewa się rekordowej jak dotychczas liczby wystawców z Litwy, Polski, Rosji, Łotwy, Turcji, Ukrainy, Włoch, Hiszpanii, Australii i Grecji. Ich oferta również w 2007 roku będzie obejmowała przede wszystkim bursztyn i biżuterię bursztynową, ale także biżuterię srebrną i złotą, perły, kamienie jubilerskie oraz maszyny i narzędzia. Imprezie będą towarzyszyły seminaria i wykłady na tematy związane z bursztynem, a uświetni ją organizowany po raz drugi Amber Trip Fashion Show, w którym wezmą udział znani litewscy projektanci biżuterii i mody.

Ważna informacja dla wystawców z Polski: Targi Amber Trip znajdują się na liście dofinansowań Ministra Gospodarki RP.

Miejsce: Hotel Reval Lietuva, Wilno
Termin: 9-12 marca 2007
Organizator: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.