plzh-CNenetdelvltnorues
Aleksander Gliwiński odbiera dyplom i statuetkę Top Moda

Aleksander Gliwiński, tegoroczny laureat Złotej Pętelki, został uhonorowany certyfikatem oraz ZNAKIEM DOBREJ JAKOŚCI I MODNEGO WZORNICTWA – TOP MODA.

To już drugie wyróżnienie dla Aleksandra Gliwińskiego, jakie otrzymał od świata mody: w maju br. otrzymał – wraz z projektantką mody Magdaleną Arłukiewicz – Złotą Pętelkę od Polskiej Akademii Mody za kolekcję Temptation. Nagrody te przyznawane są za  „szczególne osiągnięcia, myśl twórczą, zgodność z tendencjami mody, jakość wykonania kolekcji, popularność na rynku oraz uznanie krytyków, mediów i dziennikarzy”, a Aleksander Gliwiński pierwszym projektantem biżuterii, który ją otrzymał.

Jego dobra passa w świecie mody nadal trwa, o czym świadczy kolejne prestiżowe wyróżnienie: Znak Dobrej Jakości i Modnego Wzornictwa, jaki otrzymał podczas Gali Top Moda odbywającej się w czasie wrześniowych Targów Mody w Poznaniu. Znak ten jest symbolem i gwarantem jakości, znamienitym wyróżnieniem i jednocześnie zobowiązaniem na przyszłość. „Cieszę się, że mojej biżuterii udało się zaistnieć w świecie mody. Cieszę się także, że przedstawiciele tego świata dostrzegli istnienie biżuterii jako niezbędnego dodatku do ubrań. Mam nadzieję, że biżuteria znacznie częściej niż dotychczas będzie się pojawiała na modowych wybiegach” – powiedział Aleksander Gliwiński.