plzh-CNenetdelvltnorues

Do 25 kwietnia na specjalnej aukcji ELLE na Allegro można licytować naszyjnik z bursztynów ofiarowany przez Małgorzatę Tusk. Dochód z aukcji zostanie przekazany na stypendia naukowe dla najzdolniejszych polskich studentek.

Żona premiera Małgorzata Tusk przekazała klasyczny naszyjnik z bursztynu opakowany w eleganckie, drewniane pudełko. Do naszyjnika dołączone są odręcznie wypisane pozdrowienia, co dodatkowo podnosi jego wartość. Wymiary naszyjnika to: 65 cm długości i 3,5 cm szerokości.

Biżuterię można licytować na specjalnej aukcji, w której brać udział mogą tylko uczestnicy zaproszeni przez sprzedającego, do 25 kwietnia do godziny 12.00. Odbywa się ona w ramach Wielkiej Aukcji miesięcznika ELLE, na której można licytować ponadto m.in. srebrną broszkę z bursztynem podarowaną przez Pierwszą Damę Annę Komorowską i reprodukcję bransoletki Jaqueline Kennedy przekazaną przez Jolantę Kwaśniewską oraz sukienki projektu Macieja Zienia, Dawida Wolińskiego, duetu Paprocki & Brzozowski czy marki La Mania. Na aukcji znajdą się również: chusta projektu Gosi Baczyńskiej oraz gorset i komplet bielizny Sienna EVA MINGE & ESOTIQ. Do zdobycia będzie też nie tylko sukienka od Violi Śpiechowicz, ale również spotkanie z projektantką w jej pracowni.

Dochód z aukcji zostanie przekazany na stypendia naukowe dla najzdolniejszych polskich studentek kierunków ścisłych, technicznych, przyrodniczych i medycznych – laureatek konkursu Dziewczyny Przyszłości – Śladami Marii Skłodowskiej-Curie organizowanego przez ELLE i Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Zapraszamy na licytację:

http://allegro.pl/wyjatkowy-naszyjnik-od-malgorzaty-tusk-i2264976986.html