plzh-CNenetdelvltnorues

Zakończenie wystawy biżuterii Marty Włodarskiej „Amberwood” w Galerii YES jest okazją do specjalnej wyprzedaży – do 26 sierpnia te wyjątkowej urody ozdoby z bursztynu, drewna i srebra można kupić 20 procent taniej! Finisaż uświetni wokalista Kev Fox.

Kolekcja „Amberwood” powstała specjalnie z okazji wystawy w Galerii YES. Są to unikaty, bowiem wykorzystano w nich naturalne, a więc niepowtarzalne formy bursztynu i drewna dryfowego. Marta Włodarska jest baczną obserwatorką natury i umiejętnie przetwarza jej dary w biżuterię. Wykorzystując otwory po sękach, przydaje im walorów zdobniczych, osnuwając wokół nich całą bursztynowo-drewnianą kompozycję. Powstała kolekcja wyjątkowa – nie tylko dzięki naturze, ale i kreatywności oraz talentowi młodej artystki.

Finisaż wystawy uświetni występ wokalisty Keva Foksa. „Misternie skonstruowane melodie pełne melancholii, niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal przeciwstawiony minimalistycznemu brzmieniu gitary, zabierze słuchaczy w niezwykłą podróż” – obiecują organizatorzy.