Kolekcja Mineralite

S&A, największy w Polsce producent biżuterii, kojarzony jest przede wszystkim z nowoczesnym wzornictwem biżuterii bursztynowej. Tymczasem na targach Inhorgenta Munich firma zaprezentuje nowe kolekcje bez bursztynu. Skąd taka zmiana? 

S&A już od 20 lat z powodzeniem zaspokaja potrzeby odbiorców na całym świecie w dziedzinie nowoczesnego designu biżuterii bursztynowej. Nadszedł czas, by pomyśleć również o tych klientach, którzy specjalizują się w sprzedaży produktów wykonanych z innych materiałów” – mówi prezes spółki Adam Pstrągowski. I dodaje: „Po analizie trendów rynku i potrzeb konsumentów w nowym sezonie wprowadzamy innowacyjne linie produktowe oparte na zaskakujących rozwiązaniach technologicznych i niespotykanych, autorskich surowcach. Jesteśmy przekonani, że spotkają się z uznaniem kobiet z różnych zakątków świata”. Nowe wzory S&A są odważne, a przy tym zachowują elegancję linii, z której firma słynie. Są dedykowane nowoczesnej, dynamicznej kobiecie, która w każdej sytuacji stara się podkreślić swój indywidualizm.

Nowe kolekcje S&A będzie można oglądać na targach Inhorgenta Munich (stoisko 127 w hali B, w dniach 22-25.02.2013) oraz na targach Amberif w Gdańsku (stoisko A 306, hala A, w dniach 20-23.03.2013).