plzh-CNenetdelvltnorues

Do 6 maja br. firmy jubilerskie zainteresowane ekspozycją swoich materiałów promocyjnych na targach JCK Las Vegas mogą przesyłać stosowne materiały do siedziby PAIH-u w Warszawie.

„Zarówno wystawcy targów JCK, jak i nieobecni na targach przedsiębiorcy mogą przekazać materiały promocyjne w postaci katalogów, ulotek oraz filmów reklamowych – będą one dystrybuowane na stoisku narodowym przez cały czas trwania targów” – zachęca Maja Justyna, manager w Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. realizuje branżowy program promocji branży Moda Polska, którego celem jest promocja polskiej gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe, wpisujące się w obszary Krajowych Inteligentnych Specjalizacji (KIS). Działania realizowane w ramach niniejszego zadania skierowane są na promocję branży Mody Polskiej i biżuterii jako całości sektora. Jednym z nich jest organizacja narodowego stoiska promocyjnego, na którym będzie prezentowany potencjał polskiego sektora biżuteryjnego. Zostanie także zorganizowana konferencja prasowa, w czasie której ekspert branżowy poprowadzi prezentację dla branżowej prasy lokalnej i międzynarodowej, a także przedstawicieli polskich przedsiębiorstw.

„Zapraszamy polskie firmy, które planują udział w targach do odwiedzenia polskiego stoiska! Na stoisku będzie przez cały czas trwania targów dostępna strefa b2b, w której polscy przedsiębiorcy mogą prowadzić rozmowy z kontrahentami” – zachęca Maja Justyna.


Materiały o wadze max. 1 kg można przesyłać na adres:
MAJA JUSTYNA, WOJCIECH NOWICKI
PAIH S.A.
ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa
z dopiskiem: Targi JCK LAS VEGAS – projekt Brand – Moda polska.

Materiały w wersji elektronicznej (max 300 MB) należy przesyłać przez WeTransfer na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
z dopiskiem: Targi JCK LAS VEGAS – film promocyjny.


JCK Las Vegas to coroczne, największe wydarzenie branży jubilerskiej w Ameryce Północnej, w którym bierze udział ponad 30 000 profesjonalistów związanych z rynkiem jubilerskim. W tym roku edycja JCK Las Vegas odbędzie się w dniach 30 maja – 3 czerwca. Stoisko PAIH S.A. będzie zlokalizowane w hali The Bridge, nr 15147 (poziom 2).

Więcej informacji: 
PAIH