plzh-CNenetdelvltnorues
Najnowsza bursztynowa kolekcja „Stone” proponowana na lato przez W. KRUK to kolie, bransolety i kolczyki wykonane z bursztynu, utrzymane w klimacie gorącego słońca i łagodnej natury.

„W świecie jubilerskim bursztyn uchodzi za jeden z najbardziej subtelnych materiałów używanych w kompozycjach artystycznych. Szlachetne pochodzenie i unikalny kształt i kolor każdego z nich, zapewniają o wyjątkowym charakterze biżuterii. Kompozycja słonecznych brył bursztynu z agatami tworzy niepowtarzalne zestawienie.” – czytamy w materiałach prasowych firmy W. KRUK.

Jest to wstęp do opisu kolekcji „Stone”, która zaistniała już mocniej nie tylko w świadomości Polek: jeden z naszyjników otrzymała Sharon Stone w czasie wizyty w Polsce (pisaliśmy o tym: Bursztynowa kolia dla Sharon Stone) . Wkrótce potem do wybranych salonów trafiło 20 takich naszyjników (kolekcja limitowana). Teraz powstała pełna kolekcja „Stone” zaprojektowana przez Annę Orską i inspirowana tym prezentem: 20 kompletów biżuterii, na które składają się kolie, bransolety i kolczyki wykonane z bursztynu. Od pierwowzoru różnią się one jednak wzornictwem, kształtem, połączeniem bursztynu z antycznymi agatami, długością i masą.
Kolekcja jest dostępna w wybranych 16 salonach W. KRUK.

Więcej informacji:
W. KRUK

Na podstawie materiałów prasowych