plzh-CNenetdelvltnorues
Sharon Stone, która gościła w Polsce w połowie maja z okazji 5 Gali Lexus Fashion Night, otrzymała specjalnie dla niej zaprojektowany bursztynowy naszyjnik od firmy W.Kruk.

Anna Orska, projektantka w firmie W.Kruk, specjalnie dla aktorki wybrała bursztyny: „Kolia z polskich bursztynów wydała mi się najodpowiedniejszym prezentem - pamiątką z Polski” – wyjaśniła. Prezent Sharon Stone wręczyła Ewa Kruk. Gwiazda była pod wrażeniem kolii wykonanej z bałtyckiego złota i zapowiedziała, że chętnie założy ją podczas festiwalu w Cannes.

Naszyjnik pochodzi z limitowanej do 20 sztuk kolekcji „Stone”. Wszystkie egzemplarze zostały wykonane z żółtych, przeświecających bursztynów, z widocznymi w ich wnętrzu drobnymi inkluzjami. Inspiracją dla projektantki były bursztynowe krople. W naszyjniku w interesujący sposób połączono kule bursztynu matowego i polerowanego oraz srebrnymi, satynowanymi kulami. Każdy ze srebrnych korali ma inną powierzchnię i średnicę. Wszystko to po to, aby pokazać niepowtarzalność i wyjątkowość wszystkich elementów.

Limitowana kolekcja naszyjników wykonanych z bursztynów „Stone” będzie do nabycia w salonach w Warszawie przy Pl. Konstytucji 6 oraz Poznaniu przy ul. Paderewskiego 2.

Na podstawie materiałów prasowych