plzh-CNenetdelvltnorues
Statuetki „Bursztynowe Sylwetki” przyznawane w tym roku po raz drugi w „Centrum Zdrowego Odchudzania Sylwetka” za najlepsze wyniki w odchudzaniu są wykonywane w firmie Image Silver.

Ponad dwie tony żywej masy ciała tracą dobrowolnie, corocznie uczestnicy zajęć w istniejącym od 5 lat „Centrum Zdrowego Odchudzania Sylwetka”. Ich celem jest poprawienie swojego stanu zdrowia poprzez codzienną walkę z dotychczasowymi nawykami żywieniowymi. Już po raz drugi posiadacze najlepszych wyników w odchudzaniu otrzymają tytuły i statuetki „Bursztynowej Sylwetki”.
Pomysł na bursztynową statuetkę podsunął przyjaciel „Sylwetki”, były redaktor naczelny portalu jubilersko-zegarmistrzowskiego pb.info.pl Piotr Kowalczuk, który podkreślał, że na Pomorzu „Sylwetka” musi być bursztynowa. Z jego inspiracji i dzięki zaangażowaniu powstała pierwsza statuetka „Bursztynowa Sylwetka”, którą wykonali projektanci z firmy bursztynniczej Image Silver. Tradycyjne połączenie srebra i bursztynu ukazuje niezwykłą głębię i wręcz magiczną moc tej skamieniałej żywicy. Jej zastosowanie ma także nawiązywać do przypisywanych jej właściwości leczniczych oraz inspirującej do działania energii – stale odkrywanej i na nowo wydobywanej. Pierwotnie nagroda powstała z myślą o paniach, jednak w trakcie przygotowań statuetki na kolejny rok firma Image Silver zaproponowała, by nagrodzić również panów. Zatem po raz pierwszy za wagowe wyniki za rok 2007 zostaną przyzne dwie nagrody.
Wręczenie statuetek i wielu innych cennych nagród nastąpi podczas dorocznego Balu Karnawałowego dla uczestników zajęć „Centrum Zdrowego Odchudzania Sylwetka”, który odbędzie się 2 lutego 2008 roku na terenie Oddziału Balneologii Szpitala Reumatologicznego w Sopocie. Świetna karnawałowa zabawa, która rozpocznie się o godz. 9.00 rano, to również element treningowy. Podczas trwania imprezy można będzie spalić kolejne 2000 kcal.
To tradycyjny początek kolejnego roku zmagania się z własnym ciałem i poprawiania wagowego rezultatu, by pod koniec 2008 roku zdobyć tytuł „Bursztynowej Sylwetki”, a przede wszystkim zadbać o poprawę własnego zdrowia.