W dniach 13-15 czerwca odbędzie się w Krakowie nowa impreza targowa: Letnie Targi Trendów Jubilerskich i Zegarkowych JUBINALE ‘08 organizowana przez firmę Polska Biżuteria.

Celem organizatora jest stworzenie kolejnej platformy sprzyjającej poszerzeniu jubilerskich perspektyw i stwarzającej możliwości dotarcia do nowych odbiorców na południu Polski oraz w krajach ościennych. Do udziału w imprezie zostały zaproszone polskie i zagraniczne firmy jubilerskie, właściciele galerii i sklepów jubilerskich, projektanci i rzemieślnicy, hurtownicy i detaliści, dziennikarze i przedstawiciele organizacji zrzeszających jubilerów. 3000 m2 powierzchni wystawienniczej na terenach targów krakowskich stanie się na czas czerwcowego weekendu miejscem prezentacji kolekcji blisko 100 wystawców z Polski i ze świata, którzy zaoferują: biżuterię srebrną, złotą, bursztyn, oryginalne projekty biżuterii artystycznej, kamienie szlachetne, zegarki oraz opakowania i narzędzia jubilerskie.

Targom, których dwa pierwsze dni przeznaczone będą tylko dla branży, natomiast trzeci będzie miał charakter otwarty, codziennie towarzyszyć będzie pokaz mody. Przygotowany przez profesjonalistów z grupy ONOMONO: projektantkę Monikę Onoszko oraz specjalistę od trendów i mody Pawła Chołodowskiego, ma obrazować najnowsze tendencje w kolorowym świecie mody. Ma to być także wskazówka dla tych, którzy chcą się nauczyć prawidłowo dobierać biżuterię i dodatki do stroju.
Impreza targowa to nie tylko platforma wymiany handlowej, to również miejsce spotkań i okazja do letniej zabawy. Organizator – Polska Biżuteria – zadbał także o tę stronę targowego życia. Dla wszystkich wystawców przygotowana jest niespodzianka: wyjątkowy wieczór w prawdziwie krakowskim stylu, z odrobiną pikanterii i egzotyki...

Organizator

Organizatorem targów JUBINALE jest działająca od 10 lat w branży jubilerskiej firma Polska Bizuteria: wydawca dwujęzycznego rocznika: Katalogu „Polska Biżuteria”, branżowego portalu www.pb.info.pl oraz profesjonalnego studia fotograficznego oraz agencji reklamowej. Pierwsza edycja targów JUBINALE była promowana na zagranicznych i krajowych imprezach branżowych: Amberif, inhorgenta europe (Niemcy), Hungoro (Węgry), Amber Trip (Litwa) oraz Hodiny a Klenoty (Czechy). Kolejnym kierunkiem na tym szlaku są targi Vicenzaoro Spring we Włoszech. Dzięki temu impreza od pierwszej edycji zyskała wymiar międzynarodowy.

Letnie Targi Trendów Jubilerskich i Zegarkowych JUBINALE ‘08
Termin:
13 – 15 czerwiec 2008
Miejsce: tereny targów krakowskich ul. Centralna 41A

Na podstawie materiałów prasowych