plzh-CNenetdelvltnorues
Biżuteria Image Silver & stroje Beaty Mielewczyk

Image Silver & Beata Mielewczyk, S&A & Joanna Weyna, Danuta Burczik-Kruczkowska & Joanna Weyna oraz Sildan & Pret-a-porter to firmy, które wzięły udział w pokazie mody na targach Ambermart pod hasłem „Biżuteria z Polski – zwyczajnie nadzwyczajna”.

Firma Sildan pod hasłem Blacky Dress przedstawiła kolekcję biżuterii z bursztynem i kamieniami naturalnymi w srebrnych oprawach.

Ciekawym designem kolekcji Landscape zaskoczyła firma S&A, która pokazała nowoczesne wzornictwo biżuterii z bursztynem. Okazuje się, że nawet klasyczne bursztynowe korale w wydaniu S&A nabierają szyku i elegancji. Na pokazie nie zabrakło także unikatowych naszyjników z wykorzystaniem naturalnego piękna kamienia.

Danuta Burczik-Kruczkowska to już znana marka. Jej bursztynowe korale – niby klasyczne, a szalenie nowoczesne – jak zwykle przykuwały wzrok. Do pokazu projektantka wybrała ponadczasową biżuterię prezentowaną już wcześniej na pokazach podczas Gali Mody i Bursztynu Amberif: Pomerańcha, Gwiazdy Heweliusza i Bursztynowa Jedenastka.

Bursztynowa biżuteria firmy Image Silver świetnie komponowała się zachwycająco kolorowymi strojami z jedwabiu i poliestru imitującymi naturalną skórę zaprojektowanymi przez Beatę Mielewczyk. To kolejny dowód na to, że bursztyn wcale nie jest passe!