plzh-CNenetdelvltnorues

Pierścionek polskiego projektanta Jacka Ostrowskiego wziął udział w sesji zdjęciowej do niemieckiego wydania magazynu modowego VOGUE w ramach promocji nowej kolekcji Swarovski Elements.

Swoją premierę kolekcja pierścionków wykonanych z akrylu przy użyciu srebra i zdobionych dużym kryształem miała podczas tegorocznych targów Amberif w Gdańsku – równolegle na stoisku projektanta oraz firmy Swarovski. „Wtedy oferowałem pierścionki w dwóch tylko kolorach: białym i czarnym, obecnie gama kolorystyczna znacznie się poszerzyła i dostępne są także w modnych aktualnie jaskrawych kolorach” – tłumaczy Jacek Ostrowski. I dodaje: „Chciałem stworzyć nietypowy pierścionek z nietypowych materiałów, odejść od standardowego połączenia kryształu Swarovskiego ze srebrem. I wpadłem na pomysł użycia akrylu”.

Zanim pierścionek ten pojawił się na sesji zdjęciowej niemieckiego VOGUE’a, brylował już na czerwonym dywanie w Warszawie – jako dodatek do strojów zaprojektowanych przez Michała Starosta z kolekcji „El Teide” w ramach Designeria Trendy Show.

Jacek Ostrowski to młody projektant biżuterii mający na swoim koncie liczne międzynarodowe sukcesy za wyjątkowy design w biżuterii, m.in. w Irlandii, Szwecji i Polsce. Inspiracje czerpie z natury, a w jego projektach dominują motywy geometryczne, symetria i rytmika. Zafascynowany prostymi formami, tworzy biżuterię nowoczesną, awangardową dla nowoczesnych kobiet, które chcą się wyróżniać elegancką ekstrawagancją.

Na zdjęciu modelka występuje w stroju z kolekcji wiosenno-letniej Mugler i biżuterii zaprojektowanej przez Simon Harrison Jewellery – Swarovski Elements.

Polecamy:                               
Dobre pomysły mnie nie opuszczają - rozmowa z Jackiem Ostrowskim