plzh-CNenetdelvltnorues
Pokaz "Blooming Metamorphosis"

Publiczność 10. Weekendu Mody w Szczecinie mogła oglądać m.in. pokaz biżuterii S&A Jewellery Design i najnowszą kolekcję mody Michała Starosta „Blooming Metamorphosis”, którego dopełnieniem były kapelusze zaprojektowane przez Beatę Miłogrodzką.

Publiczność w Szczecinie zobaczyła pokaz w wersji uzupełnionej o 13 nowych, ciekawych odsłon w stosunku do jego premierowej wersji prezentowanej na Gali Mody i Bursztynu Amberif 2011. Soczyście kolorowym, zwiewnym i zachwycająco kobiecym sukienkom Michała Starosta towarzyszyła srebrna biżuteria z bursztynem i kryształami Swarovskiego. „Dla naszej firmy jest to możliwość zaprezentowania biżuterii marki S&A innemu odbiorcy oraz oczywiście wzmocnienia rozpoznawalności wyrobów w galeriach w danym rejonie, w tym wypadku w salonach Terpiłowski” – wyjaśniła Lucyna Szatkowska z firmy S&A. Jak dodała, w bieżącym roku planowane są kolejne pokazy w kraju oraz zagranicą, m.in. Mediolanie i Barcelonie.

Jubileuszowa edycja Weekendu Mody w Szczecinie gościła 25 krajowych projektantów i ponad 40 wystawców, którzy prezentowali swe najnowsze kolekcje na ponad 40 pokazach. Imprezie towarzyszyły ponadto konkurs dla młodych projektantów Gryf Fashion Show oraz wybory Miss Pomorza Zachodniego i Miss Pomorza Zachodniego Nastolatek.