Celem konkursu Amberif Stand Award organizowanego przez magazyn "Polski Jubiler" i MTG SA jest wyróżnienie firm, które mają wybitne osiągnięcia w marketingu targowym.

Konkurs ten jest organizowany przez redakcję miesięcznika branżowego „Polski Jubiler” we współpracy z Międzynarodowymi Targami Gdańskimi SA i pod patronatem Polskiej Korporacji Targowej. Jego celem jest wyróżnienie firm, które mają wybitne osiągnięcia w marketingu targowym. Jury w składzie: dr Jarosław Szymański – Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku (przewodniczący), prof. Piotr Dominiak – Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej oraz Robert Pytlos – sekretarz na posiedzeniu w dniu 15 marca 2007 przyznało następujące nagrody:

Kategoria Bursztynowa Ekspozycja

- Amberif Stand Award dla firmy Monika & Co. z Wołomina za profesjonalną ekspozycję wyrobów jubilerskich, spójność zewnętrznej, jak i wewnętrznej części stoiska oraz świeżość stylistyczną;Wyróżnienia:
- dla Art. Jewellers Studio Anna Gajewska z Gdyni za wysmakowane zestawienie materii i kolorów oraz jubilerską precyzję wykonania;
- dla firmy Gedan Eugeniusza Gowkielewicza z Gdyni za oryginalność ekspozycji i rozmach scenograficzny w ograniczonej przestrzeni stoiska.
Jury zauważyło także nieustająco wysoki poziom nagrodzonej w ubiegłym roku ekspozycji firmy S&A Bursztynowa Biżuteria z Gdyni.


Kategoria Złota Ekspozycja

- Amberif Stand Award dla firmy KIM-ART z Warszawy za harmonijne przenikanie się zewnętrznej, jak i wewnętrznej części stoiska, profesjonalną ekspozycję biżuterii i wyraźne dopracowanie detali.

Wyróżnienie:
- dla Leona Stelmacha z Opola za interesującą formułę ekspozycji zgodną z charakterem branży i prezentowanych wyrobów.