plzh-CNenetdelvltnorues

Akrylowy pierścień z kryształowym sercem zaprojektowany i wykonany po to, by wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Weź udział w aukcji, by wylicytować unikatowy pierścień Jacka Ostrowskiego.

Jacek Ostrowski już od 2008 roku wspiera WOŚP biżuterią z motywem serca – dotychczas co roku w coraz to innej formie naszyjników oraz bransolet zamykał bursztynowe serce. W tym roku naturalny bursztyn zastąpił kryształem Swarovskiego: „Chciałem w ten sposób nawiązać stylistycznie do mojej kolekcji pierścionków fashion, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez świat mody – mam nadzieję, że właśnie dzięki temu uda się uzyskać na licytacji wyższą cenę” – tłumaczy projektant.

Przedmiotem aukcji jest pierścień wykonany z białego akrylu, zdobiony srebrem (tabliczki z wygrawerowanymi napisami WOŚP i 2013) i dużym opalizującym, kryształowym sercem (Swarovski Elements, 3,5 / 3,5 cm). „Ten model zapoczątkował całą kolekcję pierścieni, których powstanie w sumie tylko 21 sztuk i będą dostępne w różnych kształtach i kolorach serca” – wyjaśnia Jacek Ostrowski.

A więc – do licytacji! Pieniądze uzyskane z aukcji pierścienia zostaną przekazane na rzecz WOŚP, która w tym roku gra dla ratowania życia dzieci i godnej opieki seniorów.

Aukcja potrwa do 15 stycznia do godz. 15.54. Zapraszamy: Niezwykły pierścień z wielkim kryształowym sercem