plzh-CNenetdelvltnorues

Muzeum Zamkowe w Malborku i firma S&A przygotowali niespodziankę na Dzień Kobiet: 8 marca do trójmiejskiego wydania Gazety Wyborczej zostanie dołączona saszetka z bursztynem na szczęście.

Jest to wspólny pomysł Muzeum Zamkowego w Malborku, które w ten sposób chce uświetnić obchody 50-lecia placówki, oraz sponsora S&A. „Chcemy podarować paniom piękny kawałek bałtyckiego bursztynu, który warto nosić przy sobie. O właściwościach leczniczych i zdrowotnych bursztynu wiemy sporo, natomiast w jego magiczne działanie wierzono od wieków... My wiemy, że przynosi szczęście... I zachęcamy panie, aby przekonały się o tym same. Już 8 marca!” – powiedziała Marta Basińska, menedżer ds. rozwoju w firmie S&A.

O tym, że to naprawdę działa, czytelniczki przekonają się natychmiast: w delikatnej saszetce z organdyny oprócz bursztynu znajdą kupon uprawniający do rabatu przy zakupie biżuterii w sieci salonów S&A oraz w innych zaprzyjaźnionych salonach. Samą saszetkę można następnie wykorzystać do przechowywania biżuterii lub innych cennych przedmiotów.