Futurystyczny look biżuterii z silikonu

Za oknem śnieg i mróz, a kalendarz sopocki rozgrzewa nasze marzenia o lecie: słonecznej plaży, atrakcyjnych dziewczynach w modnych strojach kąpielowych i… zachwycająco lekkiej biżuterii. Takiej jak ta.

„Silikon nie kojarzy się wprost z biżuterią – i może właśnie dlatego w tej funkcji budzi zaskoczenie i tak bardzo się podoba?” – zastanawia się Rafał Szyszko z firmy Eva Stone, który zaprojektował kolekcję ozdób specjalnie na potrzeby kalendarza sopockiego. Choć materiał sam w sobie jest atrakcyjny i obecnie bardzo modny – zwłaszcza w dodatkach – to liczy się przede wszystkim ciekawa kreacja. „Ta biżuteria ma nowoczesny, trochę nawet futurystyczny look, a przy tym jest lekka, rzuca się w oczy, podkreśla styl. Choć została zaprojektowana na potrzeby sesji zdjęciowej do kalendarza, jestem przekonany, że będzie modowym hitem lata – i to nie tylko w Sopocie” – przekonuje pomysłodawca i dyrektor artystyczny kalendarza Michał Starost, który zaprojektował także linię prezentowanych na jego kartach ubrań damskich Personal Sopot by UFUFU.

Duże zainteresowanie silikonowymi naszyjnikami Eva Stone po prezentacji na pokazie mody w ramach Sopot Fashion Days w lipcu tego roku skłoniło pomysłodawców do rozmyślań nad stworzeniem pełnej kolekcji silikonowej biżuterii utrzymanej w letnim i lekkim stylu. Czy rzeczywiście okaże się biżuteryjnym hitem lata?