plzh-CNenetdelvltnorues

W swojej najnowszej kolekcji stworzonej z myślą o słonecznych, letnich dniach i ceniących modną biżuterię kobietach gdańska firma Art7 stawia na nowoczesne wzornictwo i naturalny bursztyn bałtycki.

Siena

Wyrazisty ornament wycięty w srebrze – czerpiący z bogatej tradycji sztuki dekoracyjnej – zestawiony z wysokim bursztynem o okrągłym kształcie przywodzi promienne i słoneczne skojarzenia. Komplet „Siena” zdaje się być wypełniony światłem – całkiem jak zaułki skąpanej w słońcu antycznej Sieny.                                        

Link
                                                   

Wszechobecna tendencja  na łańcuszki w modzie i biżuterii – bursztyn wycięty na kształt ogniwa łańcucha przeplata się z ogniwami wykonanymi ze srebra. Intrygujący kształt bursztynu zestawiony z elementami srebrnymi tworzy bardzo spójną całość. Kontrast kolorystyczny przeplatających się bursztynu i srebra sprawia, że wzór jest dynamiczny i wyrazisty – wpisuje się w trend na biżuterię „modową”.

Flow


Rytmiczna, płynna linia matowionego srebra oraz  naturalny odcień bursztynu bałtyckiego o pofalowanym kształcie to dwa elementy składające się na ten przejrzysty i świeży wzór przywołujący letnie, nadmorskie impresje. Bezpretensjonalny styl kompletu (z otwartym, regulowanym pierścionkiem) nadaje mu wszechstronny i ponadczasowy charakter.