plzh-CNenetdelvltnorues

W trendach mody na wiosnę i lato dominują radosne kolory – odnajdziemy je także w najnowszej kolekcji biżuterii Amber Ring, która nieco odbiega od tego, do czego Agata i Stanisław Całkowie zdążyli nas przyzwyczaić.

„Szukając inspiracji do najnowszej kolekcji skupiłam się na analizie trendów. Zachwyciły mnie te wszystkie pistacje, pomarańcze i róże, dlatego postanowiłam oddać ten radośnie kolorowy nastrój również w biżuterii” – wyjaśniła Agata Całka. Właśnie dlatego w firmie, która słynie z biżuterii z bursztynem, to nie bursztyn gra główną rolę, ale… kolor! Wyrażony nie tylko poprzez kamienie dobrane pod kątem barwy, ale także „malowanie” oksydą, oraz podkreślony rzucającymi się w oczy dodatkami. W tej wiosenno-letniej palecie barw dominuje błękit, szafir i czerwień, które odnajdziemy w różnych rozmiarach bransolet , naszyjników, pierścionków i kolczyków.

Agata Całka nie kryje zadowolenia z tej kolekcji: „Podoba mi się, bo jest taka radosna. Tradycyjne barwy bursztynu udało nam się ‘rozweselić’ kolorowymi kamieniami”. Istotną rolę odgrywają w tej kolekcji także oprawy: nowoczesne i świeże, by zadowolić odbiorców ceniących w biżuterii przede wszystkim ciekawy design. Czy to się uda? „Targi Amberif pokażą, na ile udało się nam wstrzelić z tą kolekcją w oczekiwania klienta. Ja wierzę, że okaże się ona strzałem w dziesiątkę!” – mówi projektantka.

Polecamy:
Obrona bursztynu prasowanego - rozmowa ze Stanisławem Całką
Agaty Całki inspiracje naturą