plzh-CNenetdelvltnorues

Głównie dlatego, że jest dana całkowicie niekoniunkturalnie, według przekonania kilku osób, w tym pani Henryki Krzywonos, z której autorytetem niezwykle się liczę. Pani Henryka należy do grona tych osób, przed którymi zawsze będzie się miało ogromny respekt – wiele rzeczy się zmienia, ale niezmienna jest siła osobowości, prawdy i charakteru u niektórych osób. Ja znam takich kilka, pani Henryka jest jedną z nich.

Tym bardziej sobie cenię „Bursztynowe Usta”, że to prywatna nagroda a nie przyznawana przez instytucję. Cudowne jest to, że dostałam ją w prywatnym gronie, bez telewizji, fleszy, czerwonego dywanu... Muszę jednak przyznać, że wcale nie odczuwam, bym na nią zasłużyła  – tym większe jest moje zaskoczenie. Dotychczas otrzymałam mało nagród, ale te, które mam, ogromnie dużo dla mnie znaczą.  

Kogo zaproponuję do następnej nagrody „Bursztynowych Ust”? Znam osoby, które z pewnością na nią zasługują, ale ta decyzja wymaga przemyślenia. W gronie kandydatów widzę już kilka dzielnych kobiet.

Agata Młynarska jest dziennikarką, założycielką portalu dla kobiet onaonaona.com. Za pomoc dzieciom z polskich domów dziecka oraz udział w wielu akcjach charytatywnych na rzecz dzieci uhonorowana Orderem Uśmiechu.