plzh-CNenetdelvltnorues
W targach Złoto Srebro Czas biorę udział jako wystawca od drugiej edycji. Choć nie każda z nich była dla naszej firmy udana – mam wrażenie, że średnio co trzeci rok jest naprawdę bardzo dobry, a pozostałe lata nieco gorsze – to generalnie wystawiam imprezie pozytywną ocenę. Warszawa jest atrakcyjnym miejscem prezentacji wyrobów bursztynowych, ponieważ przyjeżdżają tu nieco inni klienci niż na inne imprezy targowe – rokrocznie mam zawsze kilku nowych klientów. Osoby odwiedzające stoisko naszej firmy na Złoto Srebro Czas to detaliści prowadzący biznes w podwarszawskich miejscowościach, ale zdarzają się także klienci z Czech czy Słowacji.

Doceniam także wszelkie działania „okołotargowe” podejmowane przez organizatorów – przede wszystkim promocję targów i wystawców w mediach. Muszę przyznać, że przez te wszystkie lata nasza firma wiele na tym skorzystała – poprzez media udało nam się szerzej dotrzeć zarówno do detalistów, jak i klientów ostatecznych.
Ostatnią, jubileuszową edycję Złoto Srebro Czas oceniam bardzo dobrze. Kryzys zmusza mnie do ograniczenia liczby imprez targowych, w których firma Helena bierze udział jako wystawca, jednak do Warszawy będziemy z całą pewnością nadal przyjeżdżać.

Paweł Podżorski jest właścicielem firmy Helena.