plzh-CNenetdelvltnorues

S&A już po raz drugi patronuje Festiwalowi Kawy organizowanemu w Gdyni. Chociaż jest to nowe i nowatorskie wydarzenie lokalne, impreza zdobyła już rzesze fanów, miłośników najwykwintniejszych kaw. Wspieranie wydarzeń lokalnych poprzez sponsoring czy inne działania jest korzystnym sposobem na zaistnienie w świadomości ostatecznego klienta oraz na wzmocnienie wizerunku marki.

S&A działa na rynku gdyńskim od wielu lat. Obok produkowania biżuterii z bursztynem, staramy się także pogłębiać wiedzę o bursztynie wśród turystów i mieszkańców Trójmiasta. W jednej z galerii S&A – Manufakturze Bursztynu w Muzeum Bursztynu w Gdańsku – organizujemy pokazy szlifowania bursztynu, okraszone opowieściami o bursztynie, jego magii i właściwościach.

Festiwal Kawy to ciekawa inicjatywa promująca Gdynię. S&A uczestniczy w wydarzeniu w roli Sponsora Tytularnego, wspierając nie tylko miasto, ale jednocześnie promując bursztyn jako produkt charakterystyczny i flagowy dla regionu pomorskiego. Chcemy prezentować bursztyn jako produkt prestiżowy, o który warto powalczyć – jak było w przypadku najsympatyczniejszych lokali – chociażby w postaci unikatowej łyżeczki ze specjalnie dobranymi bursztynkami bogatymi w inkluzje roślinne…..

Marta Basińska jest specjalistą ds. rozwoju w firmie S&A