plzh-CNenetdelvltnorues
W tym roku targi INTERGEM odbędą się po raz 24. w dniach 3 – 6 października w Idar-Oberstein (Niemcy). Ponad 160 wystawców będzie prezentowało kamienie szlachetne i biżuterię nimi zdobioną.

Wśród nich przeważają jubilerzy, złotnicy, projektanci i producenci biżuterii z szeroką ofertą kamieni szlachetnych, diamentów i pereł oraz wyjątkowych obiektów.
W czasie niespełna ćwierćwiecza impreza umocniła swoją pozycję i obecnie jest zaliczana do najlepszych na świecie w swojej kategorii. Wystawcy INTERGEMu biorą także udział w większości znaczących imprezach tego typu na świecie, dzięki temu ich oferta odpowiada panującym trendom i preferencjom odbiorców. Dla przedstawicieli handlu branżowego jest to świetna wprost okazja, aby zorientować się w tendencjach i dopasować ofertę do potrzeb klientów ostatecznych, jak również dokonać zamówień i zakupów przed okresem świątecznym. Kolejną zaletą targów jest możliwość bezpośredniego kontaktu z handlowcami oraz najlepszymi szlifierzami.

W ramach specjalistycznego Forum Technicznego będzie można obejrzeć ofertę maszyn, narzędzi i usług niezbędnych do prowadzenia działalności w tym sektorze. Będzie to przedsmak tego, co od czerwca 2009 będzie prezentowane na nowych targach branżowych GemTec.
Targom będą towarzyszyły fachowe wykłady prowadzone przez międzynarodowej sławy ekspertów w dziedzinie kamieni szlachetnych, m.in. na temat sposobów identyfikacji pochodzenia szmaragdów oraz spineli jako nowego trendu.
Bursztyn będzie oferowała na targach INTERGEM firma Cool Design Ryszarda Kulczyńskiego ze Szwajcarii. Znajdzie się on też prawdopodobnie w ofercie firmy Starborn Creations.

Więcej informacji:
INTERGEM

Fot. Intergem Photogalerie